TMO AVL TREES pre Windows a Wine (Linux)

Prostredie vo Windowse

TMO windows

 

Prostredie vo Wine (Ubuntu)

TMO-linux

 

TMO AVL TREES vznikol ako projekt z predmetu ADS v spolupráci s dvoma spolužiakmi (Marián Mojzeš a Ondrej Spevák). Slúži na demonštráciu AVL stromov, tak isto na edukačné účely.

TMO AVL TREES (download)


Guarana CMS

CMS (Content Management System) znamená redakčný systém. Pomocou tohto systému si viete vytvárať a spravovať webové stránky bez toho, aby ste vedeli programovať. 

Guarana CMS som naprogramoval ja sám a starám sa aj o jeho vývoj. Beží na ňom aj táto stránka. Má jednoduchú inštaláciu (na pár klikov), je nenáročný na údržbu a dokáže ho používať aj užívateľ, ktorý nie je technicky zdatný, alebo aj úplný technický antitalent. Obsahuje aj jednoduché funkcie na zdieľanie a klikanie na páči sa mi na sociálnej sieti Facebook, čo pomáha zvyšovať návštevnosť stránky (ktorú Guarana CMS neprestajne monitoruje). Každá funkcia sa dá jednoducho zapnúť, alebo vypnúť.

Viac...


Model Michalskej brány

Model na predmet GSVM. Viac o projekte nájdete na adrese ballon.poriadne.sk/gsvm. Všetky moje weby, venované školským projektom (od tých najjednoduchších, po tie najzložitejšie) nájdete na adrese ballon.poriadne.sk.


Moja prvá hra pre mobil - BallSnake

BallSnake

Je to veľmi jednoduchá hra pre mobilné telefóny s podporou javy. Je to obdoba hadíka, ktorý sa nachádza na tejto stránke o dva príspevky ďalej s niekoľkými vylepšeniami. Tento hadík je určený iba pre mobilné telefóny.

Hru si môžete stiahnuť do PC a z neho preposlať do telefónu (prostredníctvom USB kábla, bluetoothu, alebo podobne), alebo si ju môžete stiahnuť priamo do mobilu. !!!HRA JE BEZPLATNÁ!!!

  • Stiahnutie do PC (nutné preposlať do mobilu): BallSnake 1.0.0
  • Stiahnutie priamo cez mobil: do internetového prehliadača vášho mobilného telefónu zadajte adresu tomas.poriadne.sk/old/subory/moje/ballsnakemobile/BallSnake.jar

Toto je len prvá verzia hry, ktorá neobsahuje žiadne možnosti nastavenia, alebo ukladania hier.


Java projekt - TwoVer

TwoVer

Cieľom môjho projektu z javy bolo vytvorenie programu, na porovnávanie dvoch verzií textového súboru (Grafický Diff) a následné prijatie zmien.

Samotný program sa neinštaluje, no pre spustenie programu musíte mať nainštalovanú javu. Program spúšťate pomocou nej. Program je napísaný v jave, čiže je multiplatformový. Spustíte ho na Windowse, Linuxe, Mac OS, BSD, atd.

 

DOWNLOAD: TwoVer 1.0


začiatok   koniec   >>>