TOMAS.PORIADNE.SK

moje

← zobraz príspevok samostatne

Model Michalskej brány
Model na predmet GSVM. Viac o projekte nájdete na adrese ballon.poriadne.sk/gsvm.

Všetky moje weby, venované školským projektom (od tých najjednoduchších, po tie najzložitejšie) nájdete na adrese ballon.poriadne.sk.

← zobraz príspevok samostatne

Moja prvá hra pre mobil - BallSnake

BallSnake

Je to veľmi jednoduchá hra pre mobilné telefóny s podporou javy. Je to obdoba hadíka, ktorý sa nachádza na tejto stránke o dva príspevky ďalej s niekoľkými vylepšeniami. Tento hadík je určený iba pre mobilné telefóny.

Hru si môžete stiahnuť do PC a z neho preposlať do telefónu (prostredníctvom USB kábla, bluetoothu, alebo podobne), alebo si ju môžete stiahnuť priamo do mobilu.


!!!HRA JE BEZPLATNÁ!!!

  • Stiahnutie do PC (nutné preposlať do mobilu): BallSnake 1.0.0
  • Stiahnutie priamo cez mobil: do internetového prehliadača vášho mobilného telefónu zadajte adresu tomas.poriadne.sk/subory/moje/ballsnakemobile/BallSnake.jar

Toto je len prvá verzia hry, ktorá neobsahuje žiadne možnosti nastavenia, alebo ukladania hier.


AK NÁJDETE V HRE AKÚKOĽVEK CHYBU, PROSÍM NAPÍŠTE JU DO KOMENTÁROV TOHTO PRÍSPEVKU, V MOMENTE AKO BUDEM MAŤ ČAS, TÚTO CHYBU OPRAVÍM. TAK ISTO MÔŽETE PÍSAŤ VAŠE POSTREHY, ALEBO NÁPADY NA VYLEPŠENIE, KTORÉ SA UKÁŽU V NASLEDUJÚCEJ VERZII 1.1.0

← zobraz príspevok samostatne

Java projekt - TwoVer

TwoVer

Cieľom môjho projektu z javy bolo vytvorenie programu, na porovnávanie dvoch verzií textového súboru (Grafický Diff) a následné prijatie zmien.

Samotný program sa neinštaluje, no pre spustenie programu musíte mať nainštalovanú javu. Program spúšťate pomocou nej.

Program je napísaný v jave, čiže je multiplatformový. Spustíte ho na Windowse, Linuxe, Mac OS, BSD, atd.

DOWNLOAD: TwoVer 1.0

← zobraz príspevok samostatne

Moja prvá online hra - HADÍK

Keď som dokončil poslednú úlohu z javy, uvedomil som si, že to je moja prvá online hra. Klikni do hracej plochy a na ovládanie hadíka použi šípky. Pauza hry je tlačidlom PAUSE. Na reštart hry musíš refreshnúť stránku.

RSS   ©Tomáš Ballon